6 – latki ,,C” w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie

18 października grupa sześciolatków ,,C” wraz z wychowawczynią mgr Beatą Chmiel i panią Katarzyną Smorgą wybrała się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie. Dzieci obejrzały pomieszczenia biblioteki : wypożyczalnię dla dorosłych, czytelnię, oddział dla dzieci, dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza oraz przypomniały sobie postacie bajkowe zeznanych książek. Podczas spotkania z paniami bibliotekarkamisześciolatkirozwiązywały zagadki, układały bajkowe puzzle i odgadywały tytuły książek po przeczytanym fragmencie. Dużo emocji przyniosło dzieciom rozpoznawanie bajkowych rekwizytów ukrytych w „tajemniczym worku”. Na zakończenie dzieci pięknie pokolorowały postacie bajkowe i obejrzały film o Bolku i Lolku.

23-10-2017, admin