Andrzejki

„Czary - mary, czary – mary, aby wróżby się spełniły złóżmy dary”. Takie motto przyświecało tegorocznej zabawie andrzejkowej , która odbyła się 27.11.2015 r. w Przedszkolu nr 4 w Staszowie. W dzisiejszych czasach „Andrzejki” są wesołym spotkaniem towarzyskim ,wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji. Są też okazją do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznawania naszej ludowej tradycji. Tego dnia nasze Panie nauczycielki zamieniły się w wróżki, czarodziejki, które zabrały nasze kochane pociechy w świat magii. Dzieci z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w wróżbach i czarach andrzejkowych. Wróżby przeplatane były zabawami i pląsami przy muzyce niosącymi dzieciom nastrój radości. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Oprócz wróżek i czarodziejek dzieci odwiedzili pan Dyrektor Dariusz Firmanty razem z panią Wicedyrektor Dorotą Dalach, którzy razem z przedszkolakami chętnie wróżyli i razem z nimi świetnie się bawili.