Bal Karnawałowy Świetlicy Szkolnej

Integralną częścią pracy opiekuńczo – wychowawczej w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1,
w grupie klas III A, B, C są min. zajęcia ruchowe, muzyczne, teatralne, gry i zabawy. Wychodząc na wprost oczekiwań dzieci w przepięknej scenerii plastycznej, zorganizowano dla nich dn. 02.02.2018 r. (piątek) wraz z przygotowanym przedstawieniem Bal Przebierańców, któremu przyświecało motto „Baśniowy ambaras”. W tym długo oczekiwanym dniu chętne dzieci przyszły przebrane za ciekawe postacie bajkowe i nie tylko. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, żabek, Batmanów, rycerzy, misiów, syrenek… Niektóre dzieci przygotowały indywidualny występ muzyczny – śpiewały dziecięce piosenki karnawałowe. Podczas balu uczniowie brali udział w konkursach przygotowanych przez wychowawców świetlicy. Z poszczególnych grup świetlicowych wybrane zostały Królowe i Królowie Balu Karnawałowego. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Na koniec na wszystkich uczestników balu czekał słodki poczęstunek i drobne upominki. Uroczystość uświetniła swą obecnością Pani wicedyrektor Katarzyna Stawińska oraz kierownik świetlicy Pani Lidia Majczak.

Wychowawcy świetlicy:
Paulina Małas