Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu w tym roku odbył się dnia 14.01.2016r. w grupach 3 i 4 latków i 15.01.2016r. w grupach 5 latków. W młodszych grupach bal zorganizowała i poprowadziła pani Marzanna Nagórka, a w starszych grupach pani Beata Chmiel.

Przed rozpoczęciem balu pan dyrektor Dariusz Firmanty przywitał wszystkie dzieci i rodziców oraz życzył wszystkim udanej zabawy. Następnie pani wicedyrektor Dorota Dalach podziękowała nauczycielkom biorącym udział w przygotowaniu tej radosnej uroczystości i zaprosiła do wspólnej zabawy. W atmosferę karnawału wprowadziła dzieci oraz wszystkich obecnych na sali grupa

5 – latków B tańcem „ Poleczka”. Dzieci z tej grupy przygotowała pani Bożena Adamkiewicz.

Bal Karnawałowy zaczął się podróżą do krainy bajek i baśni, którą dzieci odbyły czarodziejskim pociągiem. Przedszkolaki przepięknie przebrane za postacie z bajek wzięły udział w wielu konkursach związanych z postaciami bajkowymi. Konkursy przeplatane były zabawami muzyczno – ruchowymi:

„ Kaczuszki”, „ Woogie Boogie”, „ Taniec pszczółki Mai” a także piosenkami, które są znanymi wszystkim przebojami.

Zabawa karnawałowa przebiegła w radosnej atmosferze.

07-03-2016, admin