Bal Karnawałowy

W 26 stycznia dzieci z Przedszkola nr 4 bawiły się na zabawie karnawałowej, na którą przybyli wyjątkowi goście: Olaf i Elza. . Sala gimnastyczna zamieniła się w zimową krainę. Dzieci oraz pracownicy przedszkola tym razem nie wyglądali tak jak zwykle. Ich stroje zamieniły się w bajkowe przebrania. Wśród chłopców największym powodzeniem cieszyły się kostiumy supermanów, batmanów, Zorro czy policjantów. Dziewczynki zaś królowały na parkiecie w strojach księżniczek. Nie zabrakło także pszczółek, biedronek, piratów, czy misiów. Jak zwykle fantazja dzieci i kreatywność rodziców była imponująca, przedszkolaki wyglądały bajecznie i kolorowo. A najważniejsze było to, że świetnie się bawiły. Zarówno grono pedagogiczne, jak i rodzice, którzy także uczestniczyli w zabawie, dołożyli wszelkich starań, by zabawa była niezapomniana.

15-02-2017, admin