"Chcę być sportowcem"

W związku z tematyką zajęć "Chcę być sportowcem" gościliśmy nauczyciela wychowania fizycznego pana mgr. Rafała Konata.Spotkanie miało na celu m.in. zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i wskazanie ciekawych sposobów spędzania czasu np. na świeżym powietrzu. Pan Rafał opowiedział przedszkolakom o swoich zainteresowaniach i zajęciach sportowych, jakie prowadzi dla dzieci i młodzieży. Przedszkolaki pochwaliły się znajomością różnych dyscyplin sportowych oraz tym, co już potrafią, wymieniając pływanie czy jazdę na rowerze i rolkach. Wspólnie wykonaliśmy też kilka ćwiczeń i poczuliśmy, że od jutra przynajmniej taka aktywność będzie dla każdego z nas stałym elementem dnia.

18-04-2016, admin