Czary-Mary

W naszym przedszkolu, tradycją ubiegłych lat, również w tym roku świętowaliśmy „Andrzejki”. Przedszkole powitało wszystkich przekraczających jego próg, tajemniczym andrzejkowym nastrojem. Przyczyniła się do tego zapewne stosowna, magiczna dekoracja, ale również i to, że wszyscy przyszli do przedszkola przebrani – niezliczona rzesza wróżek, magików, czarownic i czarodziejów, a także ich kocich pomocników. Przedszkolaki mogły zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Do tego celu posłużyła, najbardziej znana andrzejkowa wróżba – lanie wosku, oraz inne wesołe zabawy – np. wyciąganie losów z magicznego kapelusza. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy.

19-12-2018, admin