Wiwat Babciu! Wiwat Dziadku! Żyjcie w zdrowiu nam sto lat...

Tym akcentem 8 lutego 2016 roku obchodzono w naszym przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka.Choć był to dzień troszkę zimny i mroźny to w serduszkach naszych przedszkolaków było gorąco, a powodem takiej atmosfery była wizyta naszych ukochanych dziadków.Dzień Babci i Dziadka jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich. Tak też było w naszym przedszkolu do którego licznie w ten dzień przybyli nasi najukochańsi dziadkowie .

Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.

Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich,

a przedszkolaki odważnie i bez tremy reprezentowały swoje umiejętności. Dzieci dla swoich dziadków przygotowały upominki.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki, czy pokazać prace plastyczne.

01-03-2016, admin