Dzień Chłopaka

Tradycyjnie, pod koniec września, obchodzony jest w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka. Z tej okazji w każdej grupie panie wraz z dziewczynkami składały chłopcom życzenia i śpiewały „Sto lat”. Nie zabrakło również specjalnie na tę okoliczność przygotowanych konkursów dla naszych małych bohaterów oraz tańców. W wyjątkowy sposób świętowała grupa „Motylki”, która wybrała się do pizzerii, a ponieważ wszyscy chłopcy uwielbiają ruch, to sprawność fizyczną mogli potrenować na siłowni. Na koniec dziewczynki wręczały swoim kolegom upominki ufundowane przez Rodziców oraz pamiątkowe medale „Super Chłopaka”. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

19-12-2018, admin