DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

10 maja dzieci z grupy 5-6 latków oraz 6-latków B w czerwonych strojach i z balonami w rękach przemierzały ulice Staszowa w uroczystym marszu z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Przedszkolaki integrowały się w tym szczególnym dniu z ludźmi wymagającymi szczególnej opieki i uwagi. Wśród maszerujących oprócz osób z niepełnosprawnością intelektualną byli ich rodzice, dyrektorzy i uczniowie placówek oświatowych, a także przedstawiciele władz gminy i powiatu staszowskiego.

15-05-2018, admin