Dzień Jeża w grupie "Kotki"

Dzień Jeża w przedszkolu to świetna okazja, by uświadomić najmłodszym jaką rolę w środowisku pełnią jeże, co im zagraża i jak im pomóc. 10 listopada świętowaliśmy go w naszym przedszkolu. KOTKI miały okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą sposobu życia jeży w ich naturalnym środowisku poprzez wysłuchanie wierszy o tych sympatycznych zimowych śpiochach. Przedszkolaki wysłuchały książeczki czytanej przez panią wicedyrektor mgr Bożenę Adamkiewicz pt. „Niegrzeczny jeżyk”, wesoło bawiły się i tańczyły przy muzyce i piosenkach o jeżach. Po zabawie dzieci wykonały swoje witaminowe jeżyki, które później ze smakiem zjadły. Grupa maluszków Dzień Jeża spędziła bardzo miło i sympatycznie.

28-11-2021, admin