DZIEN PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 26 listopada w grupie ,, Misie ‘’ odbyły się nietypowe zajęcia Urodziny Pluszowego Misia . Na zajęciach gościliśmy pana dyrektora ZPO Dariusza Firmantego oraz panią dyrektor Bożenę Adamkiewicz. Dzieci przebrane za misie prezentowały się uroczo . Przedszkolaki prezentowały swoje misie i opowiadały o ich wyglądzie, prezentowały piosenki , mówiły wiersz a także odgadywały zagadki o tematyce związanej z misiami .Brały czynny udział w zabawie ruchowej pt : ,, Misio śpi ‘’. Na zakończenie zajęć była miła niespodzianka – tort ze smakołykami dla dzieci .Następnie duży miś w , którego rolę wcieliła się wychowawczyni oraz cała grupa ,, Misi’’ wraz z panią dyrektor udali się do każdej grupy przedszkolnej z ogromnym tortem . Każda grupa przygotowana przez swoich wychowawców prezentowała się wspaniale mówiąc wiersz lub śpiewając piosenkę o misiu , a w zamian duży miś częstował tortem na , którym ułożone były misie lubisie. Dodatkową atrakcją dla wszystkich przedszkolaków była foto – budka miś uszatek , dzięki której dzieci mogły na chwilę wcielić się w postać swojego ulubionego pluszaka . Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

19-12-2018, admin