DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

21 września 2015 w naszym przedszkolu po raz drugi odbył się Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieci oraz pracownicy przedszkola ubrali się w stosowne kolory, które podkreślały przynależność do grup wiekowych. Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali . Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki poszczególnych grup zaprezentowały to czego już zdążyły się nauczyć przez trzy tygodnie pobytu w naszym przedszkolu. Były piękne piosenki, wiersze , gra na instrumentach oraz tańce. Szczególnie ważny był to dzień dla dzieci z grup 3 latków A i 3 latków B. W tym dniu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Pani wicedyrektor mgr Dorota Dalach każdego maluszka pasowała na dzielnego, mądrego i wesołego przedszkolaczka. Po części artystycznej oraz uroczystym pasowaniu na przedszkolaka dzieci wraz z Paniami zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Radość, śmiech przedszkolaków świadczył o wspaniałej zabawie. Na zakończenie imprezy pani wicedyrektor życzyła dzieciom „Miłego Dnia Przedszkolaka” .