Jasełka

Spotkania wigilijne to przedsmak zbliżających się Świąt. Choinka lśniąca światełkami, stół nakryty białym obrusem, opłatek, sianko, uroczysty nastrój i Jasełka wystawione przez dzieci.

Wszystko to działa integrująco na wzajemne kontakty rodziców, współpracujących z nami środowisk i personel przedszkola. Jasełka w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku.

W tym roku zaszczyt zorganizowania przedstawienia bożonarodzeniowego przypadł grupie 5 latków C. Jasełka odbyły się 18.12.2015r. W ten świąteczny nastrój dzieci wprowadziły nas śpiewając najpiękniejsze pastorałki i ulubione kolędy oraz recytując wiersze o tematyce bożonarodzeniowej.

03-03-2016, admin