Jesienny spacer

W październiku dzieci z grupy 4-5- Latków A oraz 5-6-latków A wyruszyły do pobliskiego parku obserwować zmiany, jakie zaszły wraz z nadejściem nowej pory roku – Jesieni. W tym dniu pogoda była wyjątkowo piękna. Nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru. Przedszkolaki bezpośrednio obcowały z przyrodą, rozpoznawały rodzaje drzew po liściach i owocach oraz zbierały jesienne skarby. Po powrocie do przedszkola kolorowe liście, kasztany i żołędzie ozdobiły kącik przyrodniczy, a także posłużyły do różnorodnych prac plastycznych, zabaw matematycznych czy rytmicznych.

29-11-2017, admin