"Leśne zacisze"

27 września odbyła się wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Leśne zacisze" w Lisowie. W wyjeździe uczestniczyły 5-6 latki z grupy A i 6 latki z grupy C, wraz z opiekunami: Emilią Kowalską, Beatą Chmiel, Magdaleną Król, Wiolettą Król i Krystyną Majerowicz. Podczas wycieczki dzieci poznały wiele nowych gatunków zwierząt, m.in. zebry, strusie afrykańskie, daniele, osły, kozy, owce, lamy, dziki. Duże wrażenie zrobiły największe zwierzęta tj. bawoły, wielbłąd oraz kolorowe ptactwo z pięknymi pawiami na czele, które przechadzały się dumnie wśród zwiedzających . Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość oglądania zwierząt z bliska. Niektóre zwierzęta można było pogłaskać czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Miejscem, któremu żadne dziecko nie mogło się oprzeć był plac zabaw, na którym znajdowały się huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina, mini park linowy, domek z kulkami, ,,małpi gaj” i piaskownice.

Dzieci z uśmiechem na twarzy i pełne wrażeń powróciły do przedszkola

Dziękujemy.

12-10-2016, admin