Mikołajki

Szóstego grudnia nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu przedszkola. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa.

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone mikołajowe czapeczki.

Tak długo oczekiwany gość przybył do naszego przedszkola. Jednak niestety, ze względu na wzrost zachorowań na covid i jednoczesnym bezpieczeństwie dzieci oraz pracowników, Mikołaj zostawił prezenty w salach, kiedy dzieci były na stołówce przedszkolnej.

Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

09-01-2022, admin