„Partyzanckie Dukty”

W dniach 6 – 7 października zuchy i harcerze z naszej szkoły brali udział w rajdzie „Partyzanckie Dukty” na trasie Staszów – Szczeglice – Bogoria. W rajdzie brało udział około 140 zuchów i harcerzy z hufca Staszów. W pierwszym dniu uczestnicy wyruszyli ze Szczeglic do Bogorii, gdzie odbyło się świecowisko „ Bohaterowie ziemi bogoryjskiej – Jędrusie”. W drugim dniu rajdu wszystkie drużyny wyruszyły na grę terenową, gdzie na uczestników czekało wiele niespodzianek, punktów sprawnościowych i testy z wiedzy o rajdzie i „Jędrusiach”. Zuchy z naszej szkoły zdobyły I miejsce, a harcerze III. Dumni z takich wyników z pięknymi pucharami i dyplomami uczestnicy wrócili do Staszowa.

05-03-2018, admin