Pierwszy Dzień Wiosny

Obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły, gdyż są one świetną okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu. Tak też było i w tym roku.

Tego dnia odbyła się audycja pt. „Żegnaj zimo, witaj WIOSNO!” przygotowana przez klasę IA pod kierunkiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Samorząd Uczniowski przygotował również liczne konkursy o tematyce wiosennej zarówno dla klas młodszych jak i dla starszych uczniów. Odbył się konkurs na najpiękniejsze przebranie wiosenne, najlepiej przebraną klasę, na najpiękniejszy plakat o wiośnie jak również krzyżówkę wiosenną.

Starsze klasy IV-VII zmagały się z testem wiedzy o zwiastunach wiosny.

Ten wyjątkowy dzień sprawił ogromną radość naszym uczniom. Po raz kolejny pokazali, że to szczególne święto można miło spędzić w szkole i niekoniecznie trzeba iść na wagary. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i klasom za zaangażowanie i pomysłowość.

09-04-2018, admin