Zespół Placówek Oświatowych
im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie
tel: (015) 864 22 06

kontakt@kosciuszko.edu.pl

31 maja - Światowy Dzień bez Nikotyny

Dzień dobry uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych .
31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Nikotyny.
Każdego roku o tej porze w naszej szkole odbywają się liczne przedsięwzięcia :audycje, konkursy inscenizacje ,których celem jest kształtowanie zachowań prozdrowotnych wśród naszych uczniów. W tym roku również młodzież klas starszych bierze udział w konkursie plastycznym pt. ,,Dziękuję - nie palę" oraz w konkursie wiedzy o tym samym tytule. Obejrzyjcie takż film o tematyce antynikotynowej , który uświadomi Was o szkodliwości nikotyny i mam nadzieję zniechęci do zapalenia pierwszego papierosa.
Pamiętajcie; Papieros to na Twoje zdrowie kosa, a więc odrzuć papierosa!
https://youtu.be/gQEfx4N2zDY
https://youtu.be/KyhMFbTVTWg
Pozdrawiam. M. Brzyszcz
26-05-2020, admin
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.