Akcja "Kartka dla medyka"

Drodzy Rodzice!

Kochane Dzieci!

Wiemy, że to dla Was trudny czas i na pewno macie wiele obowiązków. Jest to też jednak dobry moment na podjęcie w Waszych domach rozmów związanych z tolerancją, empatią i szacunkiem do drugiego człowieka. Chcielibyśmy Was zachęcić do udziału w Ogólnopolskiej Akcji "Kartka dla Medyka". Celem akcji jest podziękowanie lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia za ich trudną i ważną pracę. Jest to jednocześnie znak, że szanujemy to, co robią dla całej ludzkości. W ramach akcji możecie wykonać pracę plastyczną(kartkę z życzeniami, komiks) dowolną techniką, napisać wiersz lub piosenkę. Niech to będzie Wasze podziękowanie. Zdjęcia wykonanych prac możecie przesyłać na adres: sp1.staszow@op.pl do 10 kwietnia. Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.
Dodatkowo 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Pracownika Służby Zdrowia. Doceńmy tych, którzy co dzień narażają swoje zdrowie i życie dla dobra innych.

Drodzy Rodzice udział w akcji jest dobrowolny i jednoznaczny z wyrażeniem zgody na gromadzenie, udostępnianie oraz publikację zdjęć na stronie internetowej szkoły.

Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha :)
Pozdrawiamy serdecznie.
Nauczyciele świetlic