Bezpieczna droga do szkoły i domu - spotkanie z policjantem

Od początku września 2019 roku trwa w szkole podstawowej akcja edukacyjno-profilaktyczna pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły i domu". Akcja prowadzona jest przez pedagogów szkolnych Grażynę Kwiecień i Katarzynę Zielińską oraz dzielnicowego Grzegorza Makułę z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie. W ramach akcji przygotowany został kącik informacyjno-profilaktyczny, gazetki tematyczne oraz prelekcja. Prowadzone są zajęcia edukacyjne z uczniami, rozdawane elementy odblaskowe. Głównym celem jest troska o bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły oraz do domu.

Grażyna Kwiecień

17-09-2019, admin