Bezpieczne ferie

Ferie to czas, na który z niecierpliwością czekają zarówno przedszkolaki jak i uczniowie. Dzieci z grupy 3 latków, 3-4 latków oraz 4-5 latków wzięły udział w warsztatach „ Bezpieczne ferie zimowe”. Przedszkolaki obejrzały prezentację multimedialną, z której dowiedziały się jakich zasad należy przestrzegać podczas zabaw na śniegu. Na ten czas sala przedszkolna zmieniła się w zimowy tor wyścigowy. Dodatkowo czas umiliły dzieciom zagadki, zabawy z chustą animacyjną oraz zabawy ruchowe nawiązujące do szaleństwa na śniegu.

Mamy nadzieję, że dzięki zajęciom wszystkie przedszkolaki bezpiecznie spędzą czas wolny i w radosnych nastrojach powrócą po przerwie zimowej.

26-02-2018, admin