Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Nadchodząca wiosna i Święta Wielkanocne niosą nadzieję i przesłanie zwycięstwa dobra nad złem, nadzieję na lepsze jutro, radość i wiarę w drugiego człowieka, wzajemną życzliwość i zrozumienie. Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu to czas radości, kolorów, przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat tradycji związanych z tymi świętami. W tym roku nasze myśli kierujemy też w stronę ciężko chorych braci Maksa Rup - 5 lat i Kacpra Rup - 9 lat, którzy zmagają się z chorobami nowotworowymi. Mamy nadzieję, że nie braknie ludzi dobrej woli, którzy będą towarzyszyć im i służyć pomocą w dalszej drodze podejmowania walki o całkowity jego powrót do zdrowia. Wiele łatwiej jest żyć i nie tracić nadziei mając świadomość, że są wśród nas ludzie o wielkim sercu.

Kolorowe ozdoby świąteczne wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie cieszyły się dużym powodzeniem wśród rodziców i pracowników przedszkola. Podczas kiermaszu świątecznego, udało się zebrać 1140,00 złotych. Uzyskane fundusze przekażemy na potrzeby chorych chłopców.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób w to przedsięwzięcie składamy serdeczne podziękowania.

21-04-2021, admin