„CHWAŁĘ Z ANIOŁAMI WRAZ WYŚPIEWAJMY”

W Zespole Placówek Oświatowych –nr 1 im. T. Kościuszki w Staszowie w dniu 16 stycznia 2018 roku odbył się drugi Szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek

- „Chwałę z Aniołami wraz wyśpiewajmy”.

W koncercie swoje zdolności muzyczne zaprezentowali uczniowie szkoły podstawowej: klasa IA, klasa IB, klasa I C, klasa II A , klasa III A, klasa III B ,

klasa III c, klasa IV A, klasa IV B, klasa IV C, klasa VA, klasa VC, klasa VI B, klasa VII A, klasa VII B oraz przedszkolaki: 4- 5- latki A, 5 –latki B, 6- latki B, 6- latki C .

Uczestnicy koncertu zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i słodkim poczęstunkiem.

Dyrektor- Zespołu Placówek Oświatowych- nr 1 w Staszowie oraz organizatorzy p. A. Mazur, p. E. Gałązka, p. K. Zielińska dziękują wychowawcom za zaangażowanie się w przygotowaniu uczniów do udziału w koncercie.

29-03-2018, admin