Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 21.01.2021r. w naszym przedszkolu odbyła się ta wspaniała uroczystość. W pięknie udekorowanych salach przedszkolaki przedstawiały swój program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe a także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Ze względu na obostrzenia sanitarne zabrakło w tym roku wizyty seniorów w naszym przedszkolu. Występy artystyczne zostały nagrane. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć program artystyczny w swoich domach. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w małej części wnuczęta sprawiły swoimi występami radość najbliższym.

04-02-2021, admin