DZIEŃ BABCI I DZIADKA

18 i 19 stycznia dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków na wspaniałą uroczystość z okazji Ich święta. Maluchy wspólnie z wychowawcami przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadziusiowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej szczególni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, a na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym bliskim wcześniej przygotowane upominki i laurki.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne składa serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy wspaniale włączyli się w przygotowania do tej niezwykłej imprezy. Dziękujemy!!!

26-02-2018, admin