Dzień kota

25 lutego dzieci z grup 3-4 latków, 5 latków B oraz 6 latków B obchodziły nietypowe święto „Święto kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając kocie maski oraz dorysowując sobie wąsy. Podczas obchodów dnia kota przedszkolacy zapoznawały się z kocimi obyczajami oraz sposobami pielęgnacji kotów. Były też wesołe „kocie zabawy”, oraz "kocie konkurencje". Nawet była "kocia dyskoteka". Szczególnie ważny był to dzień dla dzieci z grupy "Kotków", gdyż obchodzili w tym dniu swoje pierwsze kocie urodziny.

26-02-2019, admin