DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Dnia 30 stycznia przedszkolaki z grupy 3 latków, 3-4 latków oraz 4 latków świętowały Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Była to doskonała okazja, aby razem z dziećmi przypomnieć zabawne historie misia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. W tym dniu nasze przedszkole odwiedził ulubieniec wszystkich dzieci – Kubuś Puchatek, który wywołał radość na buziach naszych milusińskich. Przedszkolaki nauczyły się ulubionych mruczanek Puchatka, tańczyły misiowe piosenki, a także wykonywały zadania i rozwiązywały zagadki dotyczące bohatera. Na koniec dzieci zajadały się przysmakiem Kubusia – pysznym i zdrowym miodkiem.

26-02-2018, admin