Dzień Niepodległości

W listopadzie świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy czas. Z dużym skupieniem i uwagą oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy „Żabek”.. Uroczystość miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej i pielęgnowania polskiej kultury i tradycji. Była to pouczająca lekcja historii i patriotyzmu.

04-12-2022, Wioletta Korczak