DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

MISIOWE ŚWIĘTO Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada własnego ulubionego misia pluszowego.
28 listopada 2016r. właśnie takie misie odwiedziły nasze przedszkole z okazji swojego święta. W ten dzień dzieci przyniosły swojego pluszowego przyjaciela, z którym spędzili razem dzień w przedszkolu. Razem się bawili, śpiewali oraz mówili wiersze, a nauczyciele z poszczególnych grup przekazali dzieciom cenne informacje o misiach oraz ich święcie. Ale to nie był koniec atrakcji. W Dzień Pluszowego Misia ktoś zapukał do każdej sali. A był to kto ? Nikt inny jak Miś Uszatek, który razem z dziećmi się bawił, tańczył i śpiewał. Po udanej wizycie Miś poczęstował dzieci misiowym smakołykiem. Jedna z grup - 4 latki B - z okazji tego miłego święta udała się do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Staszowie. Przedszkolaki tam również poznały historię święta, bawiły się, rozwiązywały misiowe zagadki, wysłuchały misiowych bajek , sprawdziły swoją wiedzę na temat życia niedźwiedzi oraz układały misiowe puzzle. Ten dzień był pełen wrażeń dla naszych przedszkolaków, ale i nie tylko dla nich, również dla ich misiowych przyjaciół.

02-12-2016, admin