Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu uroczyście obchodzono Dzień Pluszowego Misia podczas, którego każde z dzieci przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym pluszakiem. Podczas Dnia Pluszowego Misia prowadzone były różne zajęcia związane z pluszowymi misiami m.in. tańce i zabawy ruchowe z misiem. Dzieci wykonywały różne prace plastyczne. Przedszkolaki poznały również różne bajki o misiach oraz rozpoznawały bohaterów rozmaitych kreskówek związanych z bohaterem dnia. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach i z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Na koniec zabawy tanecznej wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek w formie pysznego ciastka misia – lubisia. Dzień Pluszowego Misia dostarczył przedszkolakom wiele uśmiechu oraz radości.

01-01-2023, Wioletta Korczak