DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszakami. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, oglądały prezentację o słynnych misiach z bajek i słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach. Przedszkolaki nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

09-12-2019, admin