Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy 6 latki A ,Misie’’ wraz z wychowawcami Panią Anną Taradowską i Panią Kingą Karcz – Pawlik, które we wtorek 21 grudnia zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.

Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami oraz układani tanecznymi. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne i taneczne .

Za swój występ otrzymali gromkie brawa oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pana Dyrektora Dariusza Firmantego i Pani Wicedyrektor Bożeny Adamkiewicz.

Na zakończenie były życzenia świąteczne i noworoczne skierowane przez Panią dyrektor do dzieci i pracowników przedszkola.

Tuż po przepięknie odegranych Jasełkach wszyscy podzielili się opłatkiem, a następnie zasiedli przy wigilijnym stole. Podczas posiłku cichutko rozbrzmiewały kolędy.

Atmosfera tego dnia była prawdziwie rodzinna, a także podniosłe chwile utrwaliły dzieciom znajomość zwyczajów świątecznych i wprowadziły wszystkich w przepiękny nastrój.

09-01-2022, admin