JESIENNE SPACERY

JESIEŃ to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych pejzaży. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też nasze „KOTKI,, chętnie korzystają z codziennych wyjść do ogrodu przedszkolnego. Dzieci podziwiają okolice przedszkola w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, poznają gatunki drzew i liście. Podczas naszych spacerów z ciekawością obserwujemy zmiany zachodzące w przyrodzie wczesną jesienią, np. opadające z drzew kolorowe liście. Nie zabrakło również fajnej zabawy . Dzieci zbierały „jesienne bukiety”. Dzięki codziennej aktywności w ogrodzie przedszkolnym dotleniamy się oraz miło i aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu.

16-11-2020, admin