Kiermasz charytatywny

9 grudnia w "staszowskiej jedynce" odbył się "Mikołajkowy kiermasz dla Pani Renaty" podopiecznej Fundacji "Jagoda" im. Jagody Pachota. Kiermasz był odpowiedzią społeczności szkolnej na prośbę skierowaną do Dyrekcji szkoły przez inicjatorkę akcji p. Urszulę Kołc. Celem kiermaszu było zebranie środków finansowych na pomoc w leczeniu i rehabilitacji. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Rodziców, uczniów, wsparciu nauczycieli zabraliśmy kwotę 2.084 złotych. Dziękujemy bardzo serdecznie Rodzicom za przekazanie słodkich wypieków, a także dziękujemy wszystkim, którzy kupowali przygotowane słodkości. To wspólne działanie świadczyło o zrozumieniu problemu i zaowocowało wymiernym sukcesem finansowym. Zebrane pieniądze przekazane zostały na konto Fundacji "Jagoda" Nr konta 78 2490 0005 0000 4530 3670 0568 /na leczenie Renaty Sikory/.
Organizatorzy zapraszają Rodziców, uczniów nauczycieli, pracowników obsługi i administracji na Koncert Charytatywny dla Pani Renaty 05 stycznia godz. 16.00 w Staszowskim Ośrodku Kultury.
Pedagodzy szkolni
12-12-2019, admin