Kiermasz Słodkości dla Michała Podymy

Przystępując do różnorodnych przedsięwzięć charytatywnych od najmłodszych lat staramy się uczyć dzieci z naszego przedszkola chęci niesienia pomocy innym. Nasza pomoc skierowana jest konkretnie na dzieci dlatego też już nie po raz pierwszy w historii przedszkola zorganizowaliśmy akcję charytatywną. Tym razem był to kiermasz słodkości na rzecz Michała Podymy – chłopca chorego na nowotwór.

Rodzice wspólnie z dziećmi oraz kadra pedagogiczna przekazali na kiermasz wiele ciast i innych wypieków. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników udało się zebrać przepiękną kwotę 9334 zł. To nasz kolejny wspólny sukces.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, empatię i ,,Wielkie Serce’’.
Dziękujemy dyrekcji, rodzicom i nauczycielkom oraz wszystkim pracownikom placówki za wielkie zaangażowanie w słuszną sprawę.

06-11-2022, Wioletta Korczak