KONKURS WIEDZY O WIELKIEJ BRYTANII

W dniu 5.06.2017r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii. W spotkaniu uczestniczyło 31 uczniów, którzy rozwiązywali test przed komisją konkursową w składzie: pani Marzena Gondek oraz pani Iwona Poziomek. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów o Wielkiej Brytanii oraz zachęcenie młodzieży do samodzielnego zdobywania wiedzy o krajach anglojęzycznych - ich historii, kulturze, geografii, zwyczajach i świętach.Konkurs miał jeden etap w firmie pisemnej i zadania dotyczyły ogólnej wiedzy zawartej w podręcznikach do języka angielskiego dla klas IV – VI oraz przekazanej na zajęciach języka angielskiego.

Do wyróżnionych uczniów należeli:

KLASY IV

• I miejsce: Aleksandra Filipczak
  • II miejsce: Milena Sobiegraj
  • III miejsce: Jakub Boroń

KLASY V

• I miejsce: Karolina Golińska
  • II miejsce: Krzysztof Adwent
  • III miejsce: Martyna Maruszewska i Wiktor Nowak

KLASY VI

• I miejsce: Agnieszka Lech
  • II miejsce: Mikołaj Polewka
  • III miejsce: Kacper Polewka

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia. Komisja była pod wrażeniem wiedzy uczniów. Organizatorami konkursu była pani Marzena Gondek oraz pani Iwona Poziomek.

28-06-2017, admin