Lekcja biblioteczna 8 marca

Dnia 08.03.2018r. zorganizowano dla uczniów klasy II a lekcję biblioteczną w Publicznej Bibliotece w Staszowie. Temat związany był z Dniem Kobiet, a głównymi bohaterkami były dziewczynki, królewny, księżniczki. Na wstępie pani Jolanta Gątarska czytała fragmenty baśni: „ Królewna Śnieżka”, Czerwony Kapturek” i „ Kopciuszek”. W dalszej części uczniowie oglądali wybraną bohaterkę w filmie animowanym „ Trzy orzeszki dla Kopciuszka”. Drugoklasiści poznali losy biednej dziewczynki, która zamieniła się w piękną królewnę. Następnie dzieci wykonały prezenty dla swoich mam - wazony z wiosennymi kwiatami. Było przy tym dużo radości i zabawy. Powstały niezwykłe kompozycje. Klasa II a wykazała duże zdolności plastyczne. Dziękujemy paniom bibliotekarkom za wspaniałe zajęcia.

27-03-2018, admin