Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice!

"Drodzy absolwenci Szkół Podstawowych Wybór szkoły to ważna i odpowiedzialna decyzja. Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się ze szczegółową ofertą szkół, przedstawioną w programie „Nabór". Można wejść na stronę internetową każdej szkoły uczestniczącej w naborze. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą wszystkich szkół i oddziałów. W przypadku wyboru kształcenia w zawodach należy wziąć pod uwagę stan zdrowia oraz perspektywy pracy lub dalszej nauki. Dobry wybór to szansa na sukces!"

Zobacz ofertę edukacyjną szkół podstawowych:

31-03-2020, admin