„Pidżama Party – Bal”

Tego dnia Przedszkolaki z grupy 4-5latków przybyły do przedszkola z ulubionymi poduszkami, maskotkami i pidżamkami. Niecodzienny strój zapewnił naszym podopiecznym fantastyczną rozrywkę. O oprawę muzyczną, wystrój i dobrą atmosferę zadbał wychowawca grupy, pani Katarzyna Kubik. Dzieci wesoło pląsały w rytmie najnowszych przebojów, uczestniczyły w tańcu z poduszką na głowie. Dzieci wspaniale się bawiły, śpiewały znane im piosenki, podrzucały swoje podusie, balony i przytulanki. Wszyscy wspaniale się bawili. Radosny nastrój i dobre humory towarzyszyły dzieciom przez cały dzień. Zwieńczeniem tej zabawy była pidżamowa sesja zdjęciowa, słodki poczęstunek, pyszne soki oraz tosty z miodem.

Przy wspólnej, wesołej zabawie szybko mijał czas. Ten wyjątkowy dzień na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. A wrażenia i wspomnienia ze wspólnie spędzonych szalonych chwil, są bezcenne! Był to naprawdę udany bal, choć w nieco odmiennej scenerii i strojach.

11-12-2016, admin