PIKNIK RODZINNY

29 maja w przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Święta Rodziny. Była to doskonała forma integracji dzieci z rodzicami i nauczycielkami, a przede wszystkim była to okazja do dobrej wspólnej zabawy. Wszystkich gości zgromadzonych na placu przedszkolnym powitał dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 pan Dariusz Firmanty oraz wicedyrektor pani Bożena Adamkiewicz, natomiast przedszkolaki przywitały swoich bliskich piosenką pt. „Rodzina”. Już po chwili wokół słychać było gwar, śmiech i radość ponieważ dzieci z niecierpliwością czekały, aby skorzystać z przygotowanych atrakcji, takich jak pompowane zjeżdżalnie czy trampoliny. Po krótkim odpoczynku dzieci wraz z rodzicami wzięły udział we wspólnej zabawie i tańcach. Niewątpliwie był to wyjątkowy, niepowtarzalny i miły dzień w przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, Dziadkom oraz Dzieciom za wspólną zabawę.

10-06-2018, admin