PIKNIK W RZĘDOWIE

Jak co roku nasze przedszkole przystąpiło do konkursu zorganizowanego przez RCEE ZGOK w Rzędowie na najpiękniejszą Eko- Marzannę. Udało się nam zdobyć III miejsce. Tak piękną i ekologiczną Eko - Marzannę przygotowały dzieci z grupy 6 latków B wraz ze swoimi wychowawcami mgr Bożeną Adamkiewicz i mgr Pauliną Figacz. Podczas dni otwartych w Rzędowie zostały rozdane nagrody a nasi podopieczni zaprezentowali dla zebranych tam gości taniec "Stokrotka . Podczas pikniku nie zabrakło innych atrakcji tj.: malowanie twarzy, pokaz maszyn oraz pokaz ładowarek a także słodki poczęstunek dla naszych laureatów.

24-05-2017, admin