Pluszowy Miś!

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś!
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Staszowie gościła przedszkolaków z grupy „Motylków” i „Biedronek”. Przedszkolaki przyniosły ze sobą ulubioną maskotkę misia. Dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę „Jadą, jadą misie”, wysłuchały opowiadania o „Złotowłosej i trzech niedźwiadkach”, rozpoznawały bajkowe misie: Misia Uszatka, Yogi, Paddingtona czy Kubusia Puchatka. Wiele radości sprawiły dzieciom biblioteczne atrakcje w których uczestniczyły ze swoimi ukochanymi pluszakami. Piosenki, wesołe zabawy, puzzle, pogadanki i quizy uświetniły obchody ważnego dla dzieci Święta.

19-12-2018, admin