POWIATOWY KONKURS TAŃCA LUDOWEGO W SZYDŁOWIE

W dniu 28 listopada grupa 4 latków A ,, Misie ’’ wzięły udział w Powiatowym Konkursie Tańca Ludowego w Szydłowie. W konkursie uczestniczyło 11 przedszkoli z całego powiatu. Wszystkie grupy zaprezentowały się wspaniale i jury miało trudne zadnie , aby wybrać zwycięzców. Tym większą radość sprawiły nam wyniki konkursu , gdzie okazało się , że zdobyliśmy 3 miejsce. Radość dzieci i rodziców była ogromna . Wróciliśmy do naszego przedszkola z pucharem i nagrodami oraz pięknymi wspomnieniami . Dziękujemy rodzicom za obecność w tak ważnym dniu dla ich pociech.

08-12-2019, admin