Propozycje zajęć świetlicowych dla klasy Ia, IB

25 V 2020 poniedziałek
Jak okazywać szacunek i miłość w rodzinie? Czy pomagam w domu moim rodzicom? Jakie mam obowiązki? Piszemy życzenia dla mamy. Portret mojej rodziny” –technika dowolna.

27 V 2020 wtorek

Budzenie zainteresowania życiem dzieci w innych krajach. Prawa dziecka do miłości, szacunku, zaspakajania potrzeb fizycznych i psychicznych ,wyrażania niezadowolenia, własnego zdania (Karta Praw dziecka). Zapoznanie dzieci z jedynym odznaczeniem nadawanym dorosłym przez dzieci (Order Uśmiechu)
Projektowanie własnego orderu – technika dowolna; wręczenie orderu wybranej, dorosłej osobie.

Pozdrawiam A Banasik

25-05-2020, admin