"Pyszne lody dla ochłody" - wyjście Kwiatuszków do Lodziarni

Przedszkolaki z grupy Kwiatuszki wraz z wychowawcą wybrały się do pobliskiej Lodziarni na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromna radość. Każde dziecko mogło samodzielnie wybrać swój ulubiony smak. Wyjście dla smakoszy słodkości było nie tylko słodka niespodzianką, ale także okazją do przypomnienia sobie zasad obowiązujących podczas wyjść poza teren przedszkola oraz umiejętnego zachowywania się w miejscach publicznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

21-09-2023, Wioletta Korczak