Rekolekcje

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki i Publiczne Przedszkole nr 4 im. T. Kościuszki w Staszowie informuje, że Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej szkole w dniach 14-15.03.2016r. Spotkania będą odbywać się od godz.800-1400 w czterech turach na sali gimnastycznej. Każda część będzie trwała 1 godz.15min. Opiekę nad uczniami będą sprawować nauczyciele uczący.

Podział na grupy:

I - klasy I-III Szkoła Podstawowa