SPOTKANIE Z PANIĄ JADWIGĄ SZYSZKĄ

11 października dzieci z grupy „Biedronki” i „Misie” spotkały się z panią Jadwigą Szyszką – nauczycielką, laureatką odznaki okolicznościowej „Zasłużony dla Miasta Staszowa”, a także wielu odznaczeń państwowych oraz wyróżnień. Pani Jadwiga opowiedziała wiele ciekawych historii, dotyczących swojego dzieciństwa, które z zainteresowaniem zostały wysłuchane przez naszych przedszkolaków. Następnie nasz gość przeczytał dzieciom legendę „O Smoku Wawelskim”. W podziękowaniu Pani Jadwidze za poświęcony czas, przedszkolaki śpiewały piosenki i prezentowały tańce.

19-12-2018, admin