Spotkanie z Policjantem

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków spotkanie z panem policjantem. W dniu 13.09. 2016r. przybył do nas Pan Grzegorz MakułaPolicjant Komendy Powiatowej Policji w Staszowie . Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pan Policjant przybliżył dzieciom z grup 5-6A, 6B oraz 6 C zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a następnie zabrał dzieci w teren. Tam czekali na nas funkcjonariusze KPP w Staszowie, którzy udzielili dzieciom ważnych wskazówek. Dzięki nim przedszkolacy mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas części praktycznej nauki na pobliskim przejściu dla pieszych .Po tym spotkaniu na pewno nasi podopieczni będą bezpiecznie pokonywać drogę z domu do przedszkola.
Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom!

05-10-2016, admin